Zaznacz stronę

Adata to producent dysków SSD, dysków przenośnych, kart pamięci oraz pendrive. Odzyskiwanie danych utraconych w wyniku awarii nośników ADATA zdarzyć się może w każdej Chwili.

Firma ADATA produkuje tylko część urządzeń we własnym zakresie, należą do nich dyski SSD oraz karty pamięci i pendrive. W dyskach przenośnych zazwyczaj tylko obudowy są logowane ADAT, a wewnątrz możemy znaleźć dyski Seagate, Toshiba lub Western-Digital.

Nasze laboratorium wyposażone jest w sprzęt i programy, które umożliwiają odzyskanie danych w wielu przypadkach i przy różnych uszkodzeniach.

Nasi technicy specjalizują się w odzysku danych i naprawach niektórych usterek występujących w dyskach ADATA, ponieważ są to bardzo powszechne urządzenia.

Produkty firmy Adata są dość wysokiej jakości, ale jak to bywa z urządzeniami tego typu, przy tak dużej produkcji zawsze może dojść do uszkodzenia dysku zewnętrznego, SSD , karty pamięci lub pendrive. Sytuacji nie poprawia fakt, że oprócz dysków SSD większość nośników to produkty przenośne, które są narażone na wstrząsy, upadki i częste podłączenia i odłączenia od komputerów.

Odzyskiwanie danych z nośników ADATA

  • Dysk wydaje dźwięki klikania
  • Dysk wydaje dźwięki cykania
  • Pendrive ma ułamaną końcówkę
  • Dysk nie zgłasza się w komputerze
  • Pendrive zgłasza się z zerową pojemnością
  • Karta pamięci nie zgłasza się w laptopie lub telefonie
  • Dysk, krata lub pendrive zostały sformatowane
  • Po podłączeniu do dekodera lub telewizora zniknęły dane

W Data recovery lab wiemy, że każda utrata danych jest kłopotliwa, dla tego dla wszystkich klientów wprowadziliśmy bezpłatną wycenę niezależnie od decyzji. Nasze laboratorium jest wyposażone w najnowsze technologie i wiele stanowisk. Zawsze znajdziemy kilka minut na podłączenie uszkodzonego dysku i jego sprawdzenie za darmo.

O firmie ADATA

ADATA jest stosunkowo młodą firmą na rynku technologicznym. Została utworzona w 2001 roku i zdobyła międzynarodowy rynek produktów pamięci masowych dzięki konkurencyjnym cenom i szerokiej dostępności produktów. Adata stała się sporą konkurencją na rynku dysków przenośnych, dysków SSD, kart pamięci oraz pendrive, czyli produktów dla konsumentów.

----------------------------------